SOSW Ośrodek Absolwenci

Absolwenci

Projekty

UWAGA ABSOLWENCI ! PILOTAŻOWY PROGRAM „AKTYWNY SAMORZĄD”
PROJEKT – KREATOR KARIERY
PROJEKT – PRACA I PASJA

Absolwenci IV LO w roku 2018-2019

IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ROKU 2018/2019 UKOŃCZYLI:

Klasa III A

Mateusz Magiera
Jan Piotrowicz
Karol Nowak
Szymon Pieterwas
Maciej Pańczyk
Adrian Kos
Wychowawcy – dr Aldona Fojkis, mgr Anita Koruba

Klasa III B

Wiktor Siwek
Adam Węgliński
Karolina Mleczko
Patryk Łabądź
Wychowawca – mgr Anna Nowak

Absolwenci IV LO w roku 2017-2018

IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ROKU 2017/2018 UKOŃCZYLI:
Kamil Kwieciński
Milena Kuczyńska
Bartłomiej Serwatka
Michał Siemczuk
Adrian Bigaj
Jan Tracz
Maciej Minas
Patrycja Janeczek
Patryk Barański
Wychowawca – mgr Tomasz Kępa

Absolwenci IV LO w roku 2016-2017

IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ROKU 2016/2017 UKOŃCZYLI
Patrycja Bargieł
MalwinaSergiel
Paulina Oraczewska
Marlena Raepka
Kamil Bartoś
Michał Pytlos
Łukasz Pogorzelski
Sebastian Kończak
Patryk Kończak
Wychowawca – mgr Renata Krupa

Absolwenci Szkoły Przysposabiającej do Pracy w roku 2018-2019

SZKOŁĘ PRZYSPOSABIAJĄCĄ DO PRACY W ROKU 2018/2019 UKOŃCZYLI:

Klasa III A:

Klaudia Ludwicka
Adrian Pawłowski

Wychowawca: mgr Adam Lorenc

Klasa III B

Łukasz Bojko
Marlena Saternus
Damian Siewniak
Adrian Ziółkowski

Wychowawca: mgr Marek Stokłosa

Klasa III C

Daria Głuszek
Dagmara Góreczna
Karol Psuj
Mateusz Rogalski
Piotr Walotek

Wychowawca: mgr Marek Drożdżowski

Klasa III D

Rafał Klamka
Elżbieta Niemiec
Patrycja Opacka

Wychowawca: mgr Lidia Jakubowska

Klasa III E

Dawid Błaszczyk
Sebastian Gosieniecki
Justyna Musielak
Patryk Pajkowski

Wychowawca: mgr Krzysztof Srebrnicki

Absolwenci Szkoły Przysposabiającej do Pracy w roku 2016-2017

SZKOŁĘ PRZYSPOSABIAJĄCĄ DO PRACY W ROKU 2016/2017 UKOŃCZYLI

KLASA III A
Arkadiusz Buler
Kamil Jankowski
Tomasz Milka
Jonatan Mitka
Marzena Simiak
Wychowawca – mgr Krzysztof Srebrnicki

KLASA III B
Paulina Lach
Magdalena Kościelniak
Ewa Rusek
Łukasz Suchecki
Wychowawca – mgr Małgorzata Bandurska-Bednarz

KLASA III C
Andrzej Burzak
Kamil Nenkanowicz
Wychowawca – mgr Jolanta Sitko

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej w roku 2018-2019

ZASADNICZĄ SZKOŁĘ ZAWODOWĄ W ROKU 2018/2019 UKOŃCZYLI:

Klasa III A o profilu – pracownik pomocniczy obsługi hotelowej:

Żaneta Kielar
Aleksandra Sperka
Patryk Sierocki
Jakub Sobczyk

Wychowawca – mgr Agnieszka Kołton-Kornes

Klasa III B o profilach:

CUKIERNIK

Patryk Czarnecki
Patryk Modzelewski
Paulina Słomińska
Gabriel Tokarski
Weronika Walczak

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

Rafał Popławski
Tomasz Karaś

Wychowawca – mgr Teresa Mędrek

Absolwenci ZSZ w roku 2016-2017

ZASADNICZĄ SZKOŁĘ ZAWODOWĄ W ROKU 2016/2017 UKOŃCZYLI

w zawodzie: cukiernik
Dominika Jędrzejewska
Sylwia Opacka
Marcin Mul
Edyta Chodup
Wychowawca – mgr Luiza Bieniaś

w zawodzie: ogrodnik
Samanta Grzegorczyk
Dominik Klóch
Dawid Piątek
Ewelina Słowakiewicz

w zawodzie: pracownik pomocniczy obsługi hotelowej
Damian Konopelski
Ewelina Rycka
Wychowawca – mgr Anita Koruba

kontrast
powiększenie

   

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

w Dąbrowie Górniczej
ul. Swobodna 59
tel. 32 261 80 03