SOSW Ośrodek Rada pedagogiczna

Rada pedagogiczna

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ
w roku szkolnym 2017 – 2018

Adamczyk Monika – edukacja muzyczna, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, wychowawca świetlicy

Andrzejewska Katarzyna – zajęcia rozwijające komunikowanie się, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność

Balicka – Kozub Justyna – plastyka, prace pomocnicze w gastronomii hotelowej, technologia prac w obiektach hotelarskich

Bałdys Katarzyna – wychowawca świetlicy, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Bandurska – Bednarz Małgorzata – przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność

Baranowska Barbara – wychowanie fizyczne, basen

Baranowski Marek – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne , zajęcia rewalidacyjne

Barańska Anita – funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność, wychowanie fizyczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, przysposobienie do pracy

Bartosiewicz Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, wychowawca świetlicy

Bernaś Sławomir – roboty posadzkarsko-okładzinowe , praktyczna nauka zawodu

Białas Marzena – zajęcia rewalidacyjne

Bielecki Jacek – religia

Bieliński Łukasz – wychowanie fizyczne, basen

Bieniaś Luiza – zajęcia praktyczne – cukiernik, technologia produkcji cukierniczej, technika produkcji cukierniczej

Bierońska Mariola – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Bochenek Anna – język polski, historia, historia i społeczeństwo, wychowawca świetlicy

Bochenek Jolanta – zajęcia praktyczne- cukiernik

Bochnak Monika – wiedza o społeczeństwie, przedsiębiorczość

Borówka – Chobot Agnieszka – zajęcia rewalidacyjne, wychowanie do życia w rodzinie

Borzęcka Katarzyna – zajęcia rozwijające kreatywność, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się

Borzęcka – Wieczorek Agnieszka – nauczyciel w przedszkolu

Brol Agata – wychowawca świetlicy

Bugaj Anna – chemia

Caputa Anna – zajęcia rewalidacyjne

Caputa Jarosław – zajęcia rewalidacyjne, wychowawca internatu

Chochorowska Dorota – zajęcia rewalidacyjne, zajęcia terapeutyczne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci

Chojnacka Teresa – religia

Chrzanowska – Kowal Aleksandra – przyroda

Chycka Elżbieta – język polski

Ciaś Aleksandra – język niemiecki, wychowawca świetlicy

Cichońska Renata – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne w przedszkolu, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Cieślak Aleksandra – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Cieślak Paweł – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Czapla Małgorzata – biologia

Czerwińska Bogusława – wychowawca świetlicy

Czerwińska Urszula – psycholog, wychowawca świetlicy

Czerwiński Przemysław – język angielski, wychowawca świetlicy

Dąbek Anna – zajęcia komputerowe, język angielski, informatyka, wychowawca świetlicy

Dębska Martyna – zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Dolińska Małgorzata – matematyka

Drąg Karolina – zajęcia terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Drożdżowski Marek – wychowanie fizyczne, basen

Duda Dorota – zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Dudek Emilia – zajęcia rewalidacyjne

Dudek Henryk – wychowawca internatu

Dworak Agnieszka – wychowawca internatu

Dworczyk Barbara – nauczyciel w przedszkolu

Dworczyk Zenon – wychowawca internatu

Dziekańska Justyna – wychowanie fizyczne, basen

Dzienniak Martyna – nauczyciel w przedszkolu

Dziopa Monika – zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne

Falis – Bohdanowicz Mariola – wychowanie fizyczne, basen

Falkowski Dawid – wychowawca świetlicy, szachy

Filosek Mariusz – wychowanie fizyczne, basen

Firek Robert – zajęcia komputerowe

Flaga Iwona – zajęcia rewalidacyjne

Flak Ada – zajęcia rewalidacyjne , zajęcia rozwijające komunikowanie się

Fojkis Aldona – język polski, wiedza o kulturze

Gałczyńska Aleksandra – wychowawca świetlicy

Gałęziowski Bartosz – historia, wychowawca świetlicy

Gądek Daria – wychowawca świetlicy

Gierałtowska Małgorzata – plastyka, technika, funkcjonowanie w środowisku

Goc Edyta – wychowawca internatu, wychowawca świetlicy

Gorgoń Aneta – zajęcia artystyczne, muzyka, przysposobienie o pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, wychowawca świetlicy

Górna Beata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Górnaś – Grudzień Olga – zajęcia rewalidacyjne

Grabowska – Zawada Karolina – technika, funkcjonowanie w środowisku, plastyka

Gruszka Violetta – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne

Gruszkowska – Geisler Joanna – religia

Hałambiec Beata – zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność, funkcjonowanie osobiste i społeczne, wychowawca świetlicy

Huras Anna – zajęcia rewalidacyjne

Hyla Ewa – zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Imielska Katarzyna – nauczyciel przedszkola

Jagodzińska Ewa – bibliotekarz, wychowawca świetlicy

Jajeśniak – Kalisz Magdalena – mechanizacja ogrodnicza, zajęcia praktyczne, produkcja ogrodnicza

Jakubowska Lidia – technika, wychowanie do życia w rodzinie, przysposobienie do pracy, funkcjonowanie osobiste i społeczne

Jankowiak Marta – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca świetlicy

Janusz Roman – religia

Januszewski Dariusz – wychowawca internatu

Jasiak Weronika – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci

Jaworska Katarzyna – zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Jędryczka Aleksandra – zajęcia rewalidacyjne (logopedyczne)

Jonczyk Aleksandra – język polski, wychowawca świetlicy

Jonczyk Marcin – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjne

Judek Tomasz – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjne

Kabza Elżbieta – zajęcia rewalidacyjne

Kałczuga Magdalena – wychowawca internatu

Kapusta Beata – pedagog

Katyńska Joanna – zajęcia rewalidacyjne

Kaziuk Grażyna – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca świetlicy

Kępa Agnieszka – geografia, wiedza o świecie

Kępa Tomasz – matematyka, modelowanie matematyczne

Kępińska Anna – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne

Kluska Anita – matematyka

Kołtan Magdalena – zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Kołton – Kornes Agnieszka – wychowanie fizyczne, basen, edukacja dla bezpieczeństwa

Kołtońska Magdalena – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające kreatywność

Konieczna Elżbieta – nauczyciel przedszkola

Kopcińska Inez – zajęcia rewalidacyjne

Kopcińska Jolanta – nauczyciel przedszkola

Koraszewska – Czajkowska Agnieszka – nauczyciel przedszkola

Korona Szymon – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Koruba Anita – język angielski

Kostecka Agata – język zawodowy – cukiernik, język obcy zawodowy w budownictwie, geografia, język angielski, język angielski w ogrodnictwie

Kostecka Agnieszka – wychowawca świetlicy

Kot Marek – wychowanie fizyczne, basen

Kowalczyk Barbara – wychowawca internatu

Kowalik Katarzyna – wychowawca świetlicy

Kowalska Katarzyna – psycholog

Kowalska Teresa – funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia kształtujące kreatywność, przysposobienie do pracy

Kowalska – Nizioł Wioletta – matematyka, chemia

Kozera – Cieślak Barbara – wychowawca świetlicy

Kozieł Rafał – technika, informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

Kozioł Barbara – religia

Kozioł Beata – zajęcia rewalidacyjne, pedagog

Kramarczyk Maria – wychowawca internatu

Krochmal – Gościniewicz Monika – edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca świetlicy

Król Sebastian – wychowawca internatu, wychowawca świetlicy

Kruczkowska Krystyna – zajęcia rewalidacyjne

Krupa Renata – historia

Krupa-Garwol Marzena – język angielski, wychowawca świetlicy

Krzakiewicz Paulina – wychowawca świetlicy

Krzystanek-Żak Danuta – komunikacja interpersonalna, matematyka

Kubicka – Pytasz Monika – język polski, wychowawca świetlicy

Kubik Katarzyna – wychowawca internatu

Kubziakowska Barbara – zajęcia praktyczne – cukiernik, technologia produkcji cukierniczej

Kucharczyk Dorota – religia

Kujawińska Anita – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne

Kula Anna – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne

Kułaga Magdalena – wychowawca świetlicy

Kuśmierska Justyna – wychowawca świetlicy

Kuter Lidia – wychowawca świetlicy

Kuzior – Höhn Aneta – zajęcia rewalidacyjne

Kwiecień Anita – nauczyciel w przedszkolu

Kwiecień-Jagielska Małgorzata – zajęcia praktyczne, mechanizacja ogrodnicza, prowadzenie działalności ogrodniczej, produkcja ogrodnicza, wychowawca świetlicy

Kyzioł Aneta – zajęcia terapeutyczne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne

Latawiec Magdalena – nauczyciel w przedszkolu

Lechowicz Wioletta – religia

Lepiarz Joanna – nauczyciel w przedszkolu

Leśniak Teresa – zajęcia rewalidacyjne

Lis Monika – wychowawca świetlicy

Lorenc Adam – przysposobienie do pracy, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność

Lorenz Alicja – plastyka

Lorenz Magdalena – bibliotekarz

Łągiewka Dorota – zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Łuksza – Kamracka Dorota – zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność, funkcjonowanie osobiste i społeczne, wychowanie fizyczne

Łydka Małgorzata – fizyka, chemia

Łydka Sylwester – basen, wychowanie fizyczne

Machelska Magdalena – język angielski, wychowawca świetlicy

Maciejewska – Durlik Aneta – wychowanie fizyczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność, funkcjonowanie osobiste i społeczne

Majewska Edyta – wychowawca świetlicy

Makowska Katarzyna – nauczyciel w przedszkolu

Malara Anna – wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia rewalidacyjne w szkole, technika

Małolepszy Cezary – basen, wychowanie fizyczne

Mamczur Mateusz – religia

Marek Katarzyna – technologia prac w obiektach hotelarskich, zajęcia praktyczne, produkcja ogrodnicza

Markiewicz Justyna – język angielski, wychowawca świetlicy

Marko – Lech Aleksandra – muzyka

Marut Małgorzata – nauczyciel w przedszkolu

Mazurkiewicz Renata – zajęcia praktyczne- pracownik pomocniczy obsługi hotelowej, technologia pracy w hotelarstwie, zajęcia praktyczne- cukiernik, podstawy działalności gospodarczej, technika produkcji cukierniczej, technologia produkcji cukierniczej

Mazurkiewicz – Kocoń Kamila – język angielski, wychowawca świetlicy

Mędrek Teresa – matematyka, technika produkcji cukierniczej, technologia produkcji cukierniczej, podstawy działalności gospodarczej, praktyczna nauka zawodu-cukiernik

Michalik Bogusława – zajęcia rewalidacyjne

Michalska Marlena – zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, komunikacja interpersonalna

Michalska Zuzanna – zajęcia terapeutyczne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne w szkole, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Michalski Piotr – wychowawca internatu, wychowawca świetlicy

Michałczyk Magdalena – zajęcia rewalidacyjne

Michnowska Beata – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjne

Michoń Agnieszka – zajęcia rewalidacyjne

Mikołajczyk Benita – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Miller Marzena – zajęcia rozwijające komunikowanie się, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność

Morchat Magdalena – zajęcia rozwijające kreatywność, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rewalidacyjne

Mrożek Agata – nauczyciel w przedszkolu

Mróz Justyna – język angielski, wychowawca świetlicy

Mucha Agnieszka – wychowawca internatu

Musiał Edyta – wychowawca świetlicy

Musiałek Monika – zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Muszyńska Bożena – język polski, zajęcia rewalidacyjne w szkole, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia kształtujące kreatywność

Niwińska Justyna – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze

Nocoń Dorota – język polski

Nowak Aneta – zajęcia rozwijające kreatywność, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rewalidacyjne, wychowanie fizyczne

Nowak Anna – język polski, wiedza o kulturze, historia

Nowak Jolanta – zajęcia rewalidacyjne

Nowak Magdalena – zajęcia rewalidacyjne

Nowak Małgorzata – zajęcia rewalidacyjne

Ochocka Iwona – nauczyciel w przedszkolu

Orczyk Izabela – nauczyciel w przedszkolu

Orligóra – Helwig Anna – zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Orlik – Matyja Anna – przysposobienie do pracy

Orłowska Mariola – matematyka, wychowanie fizyczne, technika

Oskędra Renata – pedagog, wychowawca świetlicy

Ożóg Wioletta – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne

Pacha Urszula – bibliotekarz

Pajkert – Skadłubowicz Agata – pedagog, wychowawca świetlicy

Pakuła Beata – pedagog, wczesne wspomaganie rozwoju

Pandel Ewa – religia

Pasternak Agnieszka – zajęcia rozwijające kreatywność

Piętka Ireneusz – technologia montażu systemów suchej zabudowy, technologia robót malarsko-tapeciarskich, technologia robót posadzkarsko-okładzinowych

Piniarska Elżbieta – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjne, wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Piotrowicz Renata – zajęcia rewalidacyjne, wychowawca świetlicy

Piskorz Agnieszka – zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne

Pluta Katarzyna – funkcjonowanie osobiste i społeczne, wychowanie fizyczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność

Podraza Edyta – zajęcia rozwijające kreatywność, funkcjonowanie osobiste i społeczne, wychowanie fizyczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się

Podsiadło Magdalena – zajęcia rewalidacyjne w szkole, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjne

Podsiadło – Jasicka Magdalena – zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Poręba Elżbieta – matematyka, przyroda, wychowawca świetlicy

Poręba Weronika – wychowawca świetlicy

Pronobis – Żak Marta – funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie się, wychowanie fizyczne

Puczyńska Dorota – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Pukacz Aneta – język polski

Pyziak Barbara – zajęcia terapeutyczne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Raczak Krystyna – wychowawca świetlicy

Regulska – Lis Marlena – arteterapia, zajęcia rozwijające kreatywność

Roch Agnieszka – wychowawca w przedszkolu

Rogowicz Katarzyna – język polski

Rokosz Renata – nauczyciel w przedszkolu

Romanek Małgorzata – wychowawca świetlicy

Romanowicz Joanna – zajęcia rozwijające komunikowanie się, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność, wychowanie fizyczne

Rozwadowska Małgorzata – funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, technika, wychowawca świetlicy

Rusek – Nowacka Joanna – zajęcia terapeutyczne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne

Rybak – Ziembicka Jadwiga – zajęcia rewalidacyjne

Rychlewski Jarosław – basen, wychowanie fizyczne

Rynkowska – Nowocień Urszula – wychowawca w przedszkolu

Sadoch – Bączyńska Dorota – zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Safińska Katarzyna – zajęcia rewalidacyjne

Saltarska Anna – przysposobienie do pracy, komunikacja interpersonalna, wychowawca świetlicy

Sapota Marta – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Satoła Małgorzata – wychowawca w internacie

Sączewska Magdalena – zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Siejca Sylwia – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne

Siemiątkowska Dorota – plastyka

Sikora – Iskra Stella – funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rewalidacyjne, wychowanie fizyczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność

Sitko Jolanta – zajęcia kształtujące kreatywność, przysposobienie do pracy, komunikacja interpersonalna

Siuliński Paweł – wychowawca w internacie, wychowawca świetlicy

Skrętkowicz Alicja – wychowawca w internacie

Skubis – Galus Iwona – etyka, wychowawca świetlicy

Skwara Beata – praktyczna nauka zawodu – cukiernik, technologia produkcji cukierniczej

Sobieraj Magdalena – zajęcia rozwijające kreatywność, zajęcia rewalidacyjne

Sobieraj Marzena – zajęcia rozwijające komunikowanie się, wychowanie fizyczne, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność, wychowawca świetlicy

Sokół – Skarszewska Violetta – wychowawca w przedszkolu

Sonik Renata – zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne

Sosnowska Dagmara – wychowawca świetlicy, , zajęcia rozwijające kreatywność

Srebnicki Krzysztof – przysposobienie do pracy, wychowawca świetlicy

Stań Joanna – wychowawca świetlicy

Stefańczyk Robert – zajęcia rewalidacyjne

Stępień Katarzyna – geografia, zajęcia rewalidacyjne

Stokłosa Marek – przyroda, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność, wychowawca świetlicy

Stradowska Jolanta – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne

Strzelecka Marta – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne

Sufranowicz Iwona – język polski, wychowawca świetlicy

Suszko Joanna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Sypek Ewa – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia rewalidacyjne

Szałwińska Renata – zajęcia rewalidacyjne

Szewc Marta – matematyka

Szufryn Barbara – technika

Szufryn Jarosław – informatyka, podstawy tyfloinformatyki

Szulc Dariusz – zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne

Szymańska Izabela – język niemiecki, wychowawca świetlicy

Tabaczek Dominika – wychowawca świetlicy

Tabor Agnieszka – wychowawca w przedszkolu

Tabor Mariola – nauczyciel w przedszkolu

Tarchalska Jadwiga – matematyka

Tarnowska Ewa – biologia, funkcjonowanie w środowisku, funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie się

Tor Małgorzata – religia

Trembaczowska – Koraszewska Katarzyna – zajęcia rewalidacyjne

Trepka Ewa – biologia, wychowawca świetlicy

Trzcina Violetta – zajęcia rozwijające komunikowanie się

Tyrchan Magdalena – nauczyciel w przedszkolu

Walnik Beata – pedagog, doradztwo zawodowe, wychowawca świetlicy

Walosczyk Paulina – zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne

Wardyń Kamila – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci

Wasilewska Dominika – zajęcia rewalidacyjne, zajęcia Tomatisa

Werner Justyna – wychowawca świetlicy

Wieczorek Aleksandra – informatyka, wychowawca świetlicy

Wieczorek – Kozieł Martyna – zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne

Wierzbowska Marta – historia i społeczeństwo, historia

Wierzbowski Artur – zajęcia komputerowe, informatyka, zajęcia techniczne

Więcek Ewa – muzyka z rytmiką, funkcjonowanie w środowisku, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie się, muzyka, funkcjonowanie osobiste i społeczne

Wilczak Edyta – zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne

Wilewska Katarzyna – zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, zajęcia terapeutyczne

Wilmowska Joanna – biologia, przyroda

Wilska Joanna – nauczyciel w przedszkolu

Witczak Ewa – zajęcia rewalidacyjne

Włodarska Adrianna – fizyka

Wojtowicz Agnieszka – zajęcia rewalidacyjne

Wojtyra – Bębenek Violetta – zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju dzieci

Wolska Sylwia – język polski

Wołos Ewa – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca świetlicy

Wójcik Janusz – basen, wychowanie fizyczne

Wójcik Magdalena – wychowawca świetlicy

Wrona Renata – działalność gospodarcza w budownictwie, podstawy budownictwa, rysunek budowlany

Wrzołek Bożena – przyroda, wychowawca świetlicy

Wyjadłowska Joanna – historia i społeczeństwo, historia

Wyjadłowski Mariusz – wychowawca w internacie

Wysługocka Sandra – wychowawca świetlicy

Zabuska – Mamczur Jolanta – zajęcia rewalidacyjne

Zachariasz Aleksandra – nauczyciel w przedszkolu

Zagała Monika – matematyka

Zając Aleksandra – nauczyciel w przedszkolu

Zając Artur – roboty w systemach suchej zabudowy- praktyczna nauka zawodu, roboty malarsko-tapeciarskie-praktyczna nauka zawodu, roboty posadzkarsko-okładzinowe- praktyczna nauka zawodu

Zawiślan Ewelina – wychowanie fizyczne, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność

Ziółkowska Dominika – psycholog

Zmysłowska Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Zyguła – Niciarz Agnieszka – zajęcia rozwijające kreatywność, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rewalidacyjne

Zyśko Marta – przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie się

Żurek Aneta – nauczyciel w przedszkolu

Żyłka Maria – wychowawca świetlicy

kontrast
powiększenie

   

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

w Dąbrowie Górniczej
ul. Swobodna 59
tel. 32 261 80 03