Nauczyciele

KADRA PEDAGOGICZNA

ROK SZKOLNY 2021/2022

Największym atutem Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 1 jest wszechstronnie wykształcona kadra pedagogiczna czyli zespół nauczycieli i specjalistów, którzy posiadają zarówno wykształcenie w zakresie nauczanych przedmiotów lub terapii oraz przygotowanie do specjalistycznej pracy z uczniami z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Chcąc w pełni odpowiadać na potrzeby uczniów – nauczyciele na bieżąco doskonalą swoje umiejętności na studiach podyplomowych, kursach kwalifikacyjnych, warsztatach czy konferencjach metodycznych. Zarówno nauczyciele, jak i terapeuci wciąż poszukują nowych, niekonwencjonalnych metod i form pracy z uczniem z niepełnosprawnością, są pełni zapału i zaangażowania, w codziennej pracy realizują wiele ciekawych pomysłów i projektów.

Wychowawcy klas 1-3

dyrektor

Violetta Trzcina

zastępca dyrektora

Anna Caputa

wychowawca Klasa 1a

Jankowiak Marta

wychowawca Klasa 1b

Hrabia Katarzyna

wychowawca Klasa 1c

Marut Małgorzata

wychowawca Klasa 1d

Zmysłowska Katarzyna

wychowawca Klasa 1e

Wołos Ewa

wychowawca Klasa 2a

Mrówka Dorota

wychowawca Klasa 2b

Kołtońska – Sokołowska Magdalena

wychowawca Klasa 2c

Kabza Elżbieta

wychowawca Klasa 2d

Wójcik Magdalena

wychowawca Klasa 2e

Adamczyk Monika

wychowawca Klasa 2f

Werner Justyna

wychowawca Klasa 3a

Tabor Agnieszka

wychowawca Klasa 3b

Niwińska Justyna

wychowawca Klasa 3c

Pasternak Agnieszka

wychowawca Klasa 3d

Górna Beata

wychowawca Klasa 3e

Suszko Joanna

wychowawca Klasa 3f

Bierońska Mariola

wychowawca Klasa 3g

Kaziuk Grażyna

 Wychowawcy klas 4 – 6

dyrektor

Violetta Trzcina

zastępca dyrektora

Agnieszka Warchala

wychowawca Klasa 4A

Rogowicz Katarzyna

wychowawca Klasa 4B

Wierzbowska Marta

wychowawca Klasa 4C

Kubicka – Pytasz Monika

wychowawca Klasa 4D

Wolska Sylwia

wychowawca Klasa 4E

Wierzbowski Artur

wychowawca Klasa 5A

Chrzanowska-Kowal Aleksandra

wychowawca Klasa 5B

Bochenek Anna

wychowawca Klasa 5C

Trepka Ewa

wychowawca Klasa 5D

Mróz Justyna

wychowawca Klasa 6A

Siemiątkowska Dorota

wychowawca Klasa 6B

Juszczak Magdalena

wychowawca Klasa 6C

Muszyńska Bożena

Wychowawcy klas 7 – 8

dyrektor

Violetta Trzcina

zastępca dyrektora

Monika Dziopa

wychowawca Klasa 7A

Szufryn Barbara

wychowawca Klasa 7B

Tarchalska Jadwiga

wychowawca Klasa 7C

Wyjadłowska Joanna

wychowawca Klasa 7D

Kot Marek

wychowawca Klasa 7E

Sobieraj Marzena

wychowawca Klasa 7F

Skubis Iwona

wychowawca Klasa 7G

Zyguła-Niciarz Agnieszka

wychowawca Klasa 8A

Szewc Marta

wychowawca Klasa 8B

Machelska Magdalena

wychowawca Klasa 8C

Nocoń Dorota

wychowawca Klasa 8D

Mazurkiewicz-Kocoń Kamila

wychowawca Klasa 8E

Szymańska Izabela

wychowawca Klasa 8F

Gałęziowski Bartosz

Wychowawcy uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym

dyrektor

Violetta Trzcina

zastępca dyrektora

Małgorzata Dolińska
Danuta Krzystanek-Żak

wychowawca Klasa 1 Az

Zabuska – Mamczur Jolanta

wychowawca Klasa 1 Bz

Wiśniewska Magdalena

wychowawca Klasa 1 Cz

Goc Edyta

wychowawca Klasa 2 Az

Andrzejewska Katarzyna

wychowawca Klasa 2 Bz

Nowak Aneta

wychowawca Klasa 3 Az

Lewicka Ewa

wychowawca Klasa 3 Bz

Wdówczyk Katarzyna

wychowawca Klasa 3 Cz

Kwiecień Magdalena

wychowawca Klasa 4 Az

Michałczyk Magdalena

wychowawca Klasa 3 Dz

Romanowicz Joanna

wychowawca Klasa 4 Az

Michałczyk Magdalena

wychowawca Klasa 4 Bz

Podraza Edyta

wychowawca Klasa 4 Cz

Jagielska Żaneta

wychowawca Klasa 4 Dz

Sikora – Iskra Stella

wychowawca Klasa 5 Az

Sosnowska Dagmara

wychowawca Klasa 5 Bz

Łuksza – Kamracka Dorota

wychowawca Klasa 6 Az

Sobczyk Marta

wychowawca Klasa 6 Bz

Pluta Katarzyna

wychowawca Klasa 7 Az

Piwowarczyk Magdalena

wychowawca Klasa  7 Bz

Miller Marzena

wychowawca Klasa 7 Cz

Tarnowska Ewa

wychowawca Klasa 8 Az

Nowak Jolanta

wychowawca Klasa 8 Bz

Gruszka Violetta

wychowawca Klasa 8 Cz

Borzęcka Katarzyna

wychowawca Klasa 8 Dz

Siuliński Paweł

kontrast
powiększenie

   

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

w Dąbrowie Górniczej
ul. Swobodna 59
tel. 32 261 80 03